Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію?
14 квітня 2017

Допомога новачкам у виборі автосигналізації.

Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію?

 • Установка автомобільної сигналізації – це потреба. Машину потрібно захищати, крім того автосигналізація дозволяє скористатися додатковими функціями, що дозволяють керувати електропакетом авто. Не будучи фахівцем у цьому питанні, складно зорієнтуватись у досить широкому асортименті цих захисних пристроїв.

Як вибрати автосигналізацію?

Як вибрати систем з оптимальним співвідношенням функціональності, ціни та захисту?

Для кінцевих користувачів важливо орієнтуватися на основні критерії:

 • рівень захисту, що гарантується автомобільною сигналізацією;
 • надійність її роботи;
 • зручність використання, дизайн брелока;
 • вартість сигналізації та встановлення.

Під час вибору автосигналізації слід орієнтуватися також на вартість авто, в яке вона буде встановлена. Чим дорожча машина, тим більша ймовірність зазіхання на неї. Тому на її захист потрібно буде витратитись відповідно. Потрібно знати, що неякісна сигналізація здатна порушити роботу електроніки дорогої машини.

Рекомендується вкласти в охорону авто 5-10% його вартості. Це умовні відсотки, в які входить не лише автомобільна сигналізація, а й протиугінні пристрої механічної дії та інші заходи, що забезпечують охорону автомобіля.

Важливо звернути увагу на спосіб зберігання авто: гаражним способом, на стоянці, біля свого будинку під вікнами. Якщо авто стоїть на стоянці, є шанс відвідувати її о другій годині ночі, щоб відключити сигналізацію. Хоча зі стоянок машини також викрадають. Якщо машина стоїть під вікнами багатоповерхівки, можна стати жертвою розлючених сусідів, що викинули на машину з сигналізацією, що виє, цегла. Якщо авто стоїть у гаражі, сигналізації ніхто не почує, тому викрадачі спокійно працюють із такими машинами.

Якщо машина зберігається в радіусі півкілометра від власника, може допомогти пейджер. Коли гараж розташований досить далеко, потрібно використовувати дуже дорогі засоби охорони, такі як стіни, що не пробиваються, а також сигналізацію GSM, GPS. Але ці кошти лише знижують ризик викрадення.

Автосигналізації за ціновими категоріями

Дешеві моделі вартістю до 100-110 у.о. повинні бути забезпечені динамічним кодом, можливістю постановки на охорону та зняття з неї різними кнопками на брелоку. Найкращим типом цієї категорії сигналізацій можна вважати модульні.

 • Бажано, щоб автосигналізація мала пасивне блокування: якщо основний блок знімається, розірвані кола не відновлюються.
 • Дешеві автосигналізації повинні бути простими в керуванні та мати гарний дизайн, гарну герметичність, індикацію роботи батареї.
 • Потрібно вибирати модель з дворівневим датчиком удару, з роздільним регулюванням чутливості основного та попереджувального рівня.
 • Важлива також функція встановлення на охорону, якщо буде вимкнено датчик удару (практично у разі помилкового спрацьовування).
 • Граничні температурні діапазони сигналізації: від -400С до +850С (установка в салоні), -400С+1250С (установка в моторному відсіку).

Бажано, щоб сигналізація середньої цінової категорії до 300 у.о. мали функції, присутні у більш дешевих моделях, а також були доповнені:

 • динамічним кодом;
 • брелоком з РК-дисплеєм, що відображає поточний стан авто;
 • реле з активним та пасивним захистом;
 • датчиками (об'єму, руху, розбиття скла, та ін);
 • адаптивними датчиками до умов довкілля;
 • функціями управління двигуном, його запуском, склопідйомниками та ін;
 • вбудованим іммобілайзером.
 • Дорогі автосигналізації (понад 300 у.о.) повинні мати перелічені вище функції, а також:
 • GSM інтерфейс;
 • додаткові реле блокування;

охоронні системи цілодобового спостереження (відеокамери, мікрофони)

 • Головне, щоб охоронна система авто протистояла злому якомога довше. Якщо викрадачі проколупаються з нею 7-10 хвилин і не розкриють, швидше за все, вони її покинуть. Тому основне завдання кожної автосигналізації – протриматися якнайдовше або хоча б вказаний тут час.

Артикул: 32963
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C_HUPS 2B: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської компанії Kodinis ...
Артикул: 1656927074
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C_HUPS 2B UMS: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської компанії ...
Артикул: 32962
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C_HUPS 2M UMS: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської компанії ...
Артикул: 1656692003
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C.HP: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської компанії Kodinis Raktas. ...
Артикул: 32960
Опис Автосигналізація Eurosec GSW-CAN_GP: Надійна, недорога безбрелочна GSM охоронна система із вбудованим CAN модулем та іммобілайзером від ...
Артикул: 32958
Опис Автосигналізація Eurosec GN8 UMS: Проста в користуванні, але при цьому надійна система захисту авто від литовської компанії Kodinis ...
Артикул: 32959
Опис Автосигналізація Eurosec GN8: Проста в користуванні, але при цьому надійна система захисту авто від литовської компанії Kodinis Raktas. ...
Артикул: 32845
Опис Автосигналізація Tiger Bastion BS-330 без сирени: Інтерактивний діалоговий код із окремими ключами шифрування. Передача сигналів ...